Wanneer werken niet vanzelfsprekend is
van der velden re-integratie van der velden re-integratie
Wij zijn er voor u
“daadkrachtig en empatisch”

Team / Wie we zijn

“Deskundigheid, ervaring en motivatie als basis”

Binnen ons team werken we vanuit deskundigheid, ervaring en motivatie. Een ieder doet dat vanuit zijn of haar specifieke kennis. Dit zorgt voor een stevige basis. Met oriënterende gesprekken en de inzet van professionele loopbaaninstrumenten behalen we goede resultaten en leveren we duurzame kwaliteit.

arbeidsreintegratie

Elke de Bruijn

Jobcoach

06-46410676
elke@vandervelden-reintegratie.nl

Evelyn reintegratie

Evelyn van Bussel

Jobcoach

06-21983397
evelyn@vandervelden-reintegratie.nl

Arbeids re-integratie

Herman van der Velden

Directeur / Eigenaar

06-50220676
herman@vandervelden-reintegratie.nl

re-integreren Noord-Brabant

Hetty van der Velden

Jobcoach

06-25005077
hetty@vandervelden-reintegratie.nl

Arbeidsre-integratie

Marja Bosmans

Office Manager

040-7200975
marja@vandervelden-reintegratie.nl

re-integratie

Steef Schreuder

Jobcoach

06-46368790
steef@vandervelden-reintegratie.nl